O NÁS

Sme kreatívna Slovenská stavebná firma, ktorá posobí na Medzinárodnom trhu od roku 2010. Máme za sebou bohaté skúsenosti vo výstavbe exhibícií, summitov, autosalónov, business eventov, netradičných stavieb vysoko v horách, atipických reštaurácií, hotelov, ale taktiež drevostavieb a rodinných domov. Špecializujeme sa hlavne na interiérové práce s občasnými exteriérovými zákazkami. Našim mottom je kreativita a perfekcionizmus, čím sme sa zaradili medzi úspešné stavebné firmy na svetovom trhu. Našimi partnermi sú firmy ako Porsche, Audi, VW, Siemens, Telecom, Nüssli, Lyžiarske centrá a rôzni developeri z celej Európy.
Ku každému projektu pristupujeme individuálne, aby sme vedeli vyhovieť všetkým požiadavkám a dosiahli maximálnu spokojnosť zákazníka. Našu spoločnosť tvorí team ľudí, ktorí do práce dávajú vášeň a srdce, vážia si férovú spoluprácu, partnerstvo a majú chuť posúvať kvalitu a kreativitu stále ďalej.
My len tak nestaviame, kreatívne transformujeme priestory na dynamické prostredie.
Aj Váš Projekt sme pripravení vziať do našich rúk a premeniť Vaše nápadité predstavy na skutočnosť. Neváhajte nás kontaktovať.
Team KREATIV & CO.

+421 950 558 036

Daxnerova 754/22, 985 05 Kokava nad Rimavicou

info@kreativco.sk